Hizmetlerimiz

DALIAN HUAHAN RUBBER&PLASTIC MACHINERY CO.LTD. İLE Lastik fabrikaları hatları, kauçuk profil fabrikaları hatları , kablo fabrikaları hatları, kauçuk geri dönüşüm fabrikaları hatları, hortum fabrikaları hatları, konveyör fabrikaları hatları, kauçuk/slikon plaka çekme hatları, kalender hatları, her türlü kaplama hatları, her türlü hamur karışım makinaları müşteri taleplerine uygun hatların geliştirilmesi için hizmetinizdeyiz.

SC SHINCHANG. İLE KAUÇUK VE SLİKON PARÇA ÜRETİMİNDE KOMPLE ÇÖZÜMLER. Kauçuk preslerini ve kauçuk kalıplarını aynı zamanda birlikte üreten Güney Kore’de tek şirket Dünyada iki şirketten biri . KALIP + KAUÇUK PRESİ MÜŞTERİYE ÖZEL ÇÖZÜMLER Kauçuk imalatçısının rekabet imkanını artırmak ve maliyetleri düşürmek için en iyi ve en hızlı en ideal çözümler.

Maliyet azaltma CRB, HRB Transfer kalıp teknolojileri tecrübesi
Hata payı azaltma En zor parçalar için kalıp teknolojileri birikimi
En İyi dayanıklılık Kauçuk sektöründeki uluslararası tecrübe
Çalışma kolaylığı Besleme parça çıkarma sürelerinde en iddalı çözüm
Etkin vakum En zor ürünlerde hava kabarcıksızsız hata teknolojisi
En az malzeme kaybı
En düşük malzeme kaybında iddali çözümler kayıpsız, firesiz kaliteli üretim ,
En düşük enerji tükemi Yüksek verim iyi izolasyon ısı etkinliği, düşük işçilik süresi, entegre otomatik çözümler
En kısa çevrim süresi Mükemmel slider, ejektör tecrübeleri en kısa çevrim süresi, otomatik kaydırma taşıma yerleştirme boşaltma teknolojileriyle maliyet düşürme 40 YILLIK SHINCHANG GÜNEY KORE TEKNOLOJİSİYLE SLİKON VE KAUÇUK PARÇA ÜRETİMİNDE MÜŞTRİ TALEPLERİNE ÖZEL KALIP+MAKİNE DİZAYNI Sanayi 4.0 akıllı teknolojileri TAM OTOMATİK ÜRETİM HATLARI RAKİPSİZ TAM ROBOTİK BOYAMA MAKİNALARINDA YILLARIN BİRİKİMİ İstenen boya kalınlıkları yapıştırıcı uygulamaları, sac parça kauçuk yapışmama problemlerinin çözümleri PLC, PNC kontrollar MÜŞTERİYE ÖZEL YAZILIMLARI DOKUNMATİK EKRANLA KOLAY AYAR 200’E KADAR FARKLI KALIP HAFIZASI ÜRÜN ÖZELLİKLERİNDE MÜKEMMEL KALİTE, TRANSPARANLIK, ÜRÜN RENGİ, TEKNİK ÖZELLİKLER, DAYANIKLILIK TAMLIK, KUSURSUZLUK, KALİTE GÜVENCESİ %100 MÜŞTERİ MUTLULUĞU İÇİN KAUÇUK PARÇA ÜRETİCİSİNE TAM DESTEK